Absolut заміксував смаки до свят

Так заведено, що щороку в грудні всі різко починають перейматися питанням, де зустрічати Новий рік. У більшості українців варіанти звелися до власної квартири або квартири друзів. І на першому місці опинилося інше, не менш важливе питання: "Що будемо пити?”

Виклик

Зазвичай до Нового року залишається або півроку, або один день. Тому й подарунки купують в останній момент. Так вийшло і з новорічною кампанією Absolut.

У нашої команди було чотири тижні на ідею, захист, реалізацію і запуск витівки, головна мета якої – довести українцям, що відповідь на питання, яке їх мучить, очевидна. Міксувати у своєму келиху потрібно якісну горілку Absolut. 

Ми вирішили не розповідати, а показувати: соковито, смачно і креативно. Щоб розтануло навіть саме черстве серце, і людині захотілося спробувати коктейль на основі одного зі смаків Absolut.

Реалізація

Ми створили відео, де легендарний шейп пляшки Absolut став центром всесвіту, у котру все стікається, а навколо і всередині неї все крутиться, вибухає і міксується.

За допомогою елементів 3D-графіки, motion-дизайну і колажування ми випустили практично ASMR-ролик, який хочеться дивитися й переглядати. І, звичайно ж, спробувати на смак усі ті емоції, які пережили наші очі та вуха.

Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?