Бодіпозитивна кампанія для бодіпозитивної білизни brabrabra

Задача

Бренд brabrabra до 2020 року ніколи не вдавався до національних кампаній, а до 2019 року взагалі не існував: мережа крамниць представляла різні бренди, популярні серед дорослої аудиторії 35+. Молоді дівчата про таку білизну й чути не хотіли — вона зручна, але зовсім не сексі. 2019 року клієнт захотів змінити ситуацію: розширити свою ЦА, залучити молоду аудиторію і запустити власний бренд білизни brabrabra.

Доволі складне завдання на ринку, заповненому як українськими, так і закордонними конкурентами. Усі ми бачили їхню рекламу, в якій красиві молоді дівчата з ідеальними фігурами, гладкою шкірою та грудьми третього розміру рекламували сексуальну білизну. А для решти була якась інша — комфортна й неприваблива.

Тож ми мали переконати жінок, що комфортна білизна може бути красивою у нашій рекламній кампанії нового бренду білизни brabrabra.

Рішення

Ідея

Усі жінки люблять красиву білизну. Водночас 80% не вміють її обирати. Найбільше страждають жінки з пишними формами, для яких вибір правильного бра — життєва потреба. Тому ми вирішили звернутися до всіх жінок, що велися на тренди. Які між красою і комфортом частіше вибирали перше, змушуючи своє тіло страждати. Ми запросили пишнотілу реперку alyona alyona стати героїнею всеукраїнської бодипозитивної кампанії бренду brabrabra та довести, що білизна може бути і красивою, і комфортною для жінок будь-яких параметрів.

Механіка

ЕТАП 1: АКТУАЛІЗАЦІЯ ПРОБЛЕМИ «ПРИСЛУХАЙСЯ ДО СВОЇХ ГРУДЕЙ»
Щоб показати, як сильно страждає жіноче тіло, ми супроводили перший етап банерною і зовнішньою рекламою з відмітками на тілі, що лишає неправильно підібрана білизна. На кожному носії були QR-код і покликання на happytits.com.ua, де ми розповіли про помилки у виборі бра, а також додали запис на онлайновий чи офлайновий брафітинг, щоб вони змогли підібрати собі ідеальну білизну. А щоб гучніше заявити про проблему, alyona alyona зачитала злий реп про нелегку долю жіночих грудей.

ЕТАП 2: РІШЕННЯ ВІД БРЕНДУ «ВІДЧУЙ У СОБІ ЛЮБОВ — ВИБИРАЙ BRABRABRA»
У серії роликів alyona alyona розповіла про основні помилки, які роблять жінки у виборі бра. Тепер із зовнішньої та банерної реклами на нас дивилися жінки різної комплекції та віку в красивій і комфортній білизні brabrabra. У межах кампанії в багатьох містах України ми провели офлайнові брафітинги, на яких жінки могли прослухати лекції з правильного підбору білизни та дізнатися свій індивідуальний індекс комфортних параметрів бра.

Результат

Ми змінили правила гри у рекламі білизни, запросивши пишногруду українську plus size реперку alyona alyona стати обличчям кампанії.

Завдяки правильному вибору амбасадора бренду ми не тільки змогли донести повідомлення — комфортна білизна може бути красивою для всіх типів фігур, — а й привернули увагу молоді та потрапили в тренд, який тільки набирав обертів в Україні, — бодипозитив. Нас підтримали як потенційні клієнти brabrabra, так і топові фешн і не тільки ЗМІ (ТСН, Cosmopolitan, Viva, Elle etc).

Про нас писали топові блогери: Таня Пренткович, Діана Глостер, Анна Погрібняк і багато інших, а також медіаперсони, наприклад Маша Єфросиніна. Приблизне сумарне охоплення склало понад 3,7 млн. Тільки публікації на сторінках Alyona Alyona у Facebook, Instagram і Youtube одержали 1 000 000 охоплень, 100 000+ лайків і десятки тисяч позитивних коментарів. Уявіть, ми одержали до 3 000 000 додаткового унікального охоплення аудиторії, що становить 100% від усього досягнутого охоплення  в ЦА для рекламної кампанії!

Результати

 • +15%
  брендових запитів у Google
 • 100%
  безплатного медіа охоплення від платного
 • 3 000 000
  додаткового унікального охоплення аудиторії
 • 100 000+
  лайків і десятки тисяч позитивних коментарів
Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?