Як близнючки стали унікальною рисою комунікації Teva Ukraine

Задача

Teva — один із найбільших гравців фармринку, всі препарати якого виробляються в Європі з дотриманням найвищих стандартів якості але мають більш дешеві аналоги в Україні. Бренд «Тева» мав запит на розробку комунікаційної платформи для «розумних покупців», які завжди хочуть отримувати і найкращі товари і найвигідніші ціни.

Перед нами стояло завдання: донести розумним покупцям (жінки 25-55 років) переваги препаратів бренду Teva, порівняно з багатьма іншими аналогами на ринку.

Рішення

Тож ми підтримали глобальну комунікаційну платформу з близнючками.

Деякі препарати дуже схожі, прям як близнюки але завжди є але. Препарати бренду Teva мають свої аналоги в Україні але вони виробляються в Європі за світовими стандартами якості при цьому мають доступну ціну.

Отже, зустрілися якось сестри-близнята і вирішили обговорити, хто обирає які ліки для боротьби з різними захворюваннями. І так з відео до відео наші героїні близнючки порівнюють схожі, на перший погляд, препарати і знаходять переваги препаратів лінійки бренду Teva.

В рамках нашої комунікаційної платформи ми:

– розробили ролики під кілька препаратів бренду «Тева», які запускали на ТБ та різних digital-ресурсах;

– створили веб-сайт, на який вели з відео та банерів;

– запускали банерні кампанії в підтримку кожного відзнятого ролика.

Ролики комунікаційної платформи

Лінійка бренду «Тева»

Кажуть що краще за все інформацію запам’ятовують під час гри. А так, як інформації потрібно донести багато, найкраще з цією задачею впорається гра в Крокодила, адже ми можемо і показати, і назвати необхідне. Ми вирішили візуалізувати затишну сімейну атмосферу, заявити два покоління, які турбуються один про одного та в легкому доступному форматі донести переваги бренду «Тева».

Флуконазол-тева

Зазвичай молочниця вважається чимось дуже соромним. Тим, чиє ім'я не можна називати. Тому ми вирішили зняти ролик із нотками містики та жаху, в якому одна сестра користується препаратом, який не допомагає, а друга давно відкрила для себе Флуконазол-Тева та забула про дискомфорт.

Стоптусин-тева

Сухий кашель дуже дратує не лише свого власника, але й усіх оточуючих, особливо в непростий час розпалу пандемії. Тому ми вирішили показати на прикладі знову ж таки двох сестер, як кашель може заважати проводити час разом, з'являючись у невдалі моменти. Щоб продовжити історію продуктових роликів, ми показали переваги бренду саме на прикладі близнючок.

Лінійка бренду «Тева»

У серії роликів для digital на підтримку препаратів від нежитю та кашлю «Ксило-Тева» та «Амброксол-Тева», а також для лінійки CBG-препаратів ми вирішили зробити основний акцент у роликах на порівняння нашого препарату з іншими, підкресливши їх однакові властивості, та різну ціну.

Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?