Запуск нового смаку енергетика Ice Dragon: все буде *****!

Нам прилетів бриф від компанії Карпатські Мінеральні Води на розробку digital-кампанії під запуск нового енергетичного напою Ice Dragon. А оскільки запуск нового продукту планувався в час виходу фінального сезону "Гри престолів", було логічно їх поєднати. Тим більше, що на етикетці нового Ice Dragon з'явився синій крижаний дракон!

Цільова аудиторія

Команда з’ясувала, що цільова аудиторія напою – традиціоналісти. Найчастіше зміни у світі їхніх брендів – це біль. Їхнє головне питання з цього приводу: “Тю, і навіщо нам це? І так само було норм…”. Тому ми вирішили, що на це молодим хлопакам 18-24 років мають відповісти білі ходоки, адже вони вже як рік п’ють новий Ice Dragon!

Цілі

З одного боку перед нами стояло просте завдання - підтримка запуску нового смаку енергетика Ice Dragon перед початком high season у категорії безалкогольних газованих напоїв. З іншого боку Dragon жодного разу не рекламувався в digital, тому запуск повинен бути яскравим і виділятися на тлі ключових конкурентів у категорії.

Інсайт

Ми поставили собі просте запитання: навіщо нашій ЦА енергетик?

Відповіді були такими ж простими: щоб не спати, відчувати себе бадьорим, мати енергію і сили. Не простою була реалізація і грамотне проведення паралелі між крижаним драконом ходоків і енергетиком Ice Dragon.

Реалізація

Було ухвалено рішення - запросити білих ходоків до офісу Havas Digital Kyiv і взяти в них інтерв'ю. Нехай ходоки розкажуть, "навіщо це все", адже вони вже рік як користуються новим Ice Dragon! Так завдяки серії з п'яти роликів усі дізналися: новий Ice Dragon реально навалює, дає сили, оживляє, допомагає не чекати і таке інше.

З найскладнішим завданням - реалістичним гримом ходока, нам допомогла make up artist FX Джулія Мельник. Роком раніше грим білого ходока приніс їй перемогу на конкурсі гримерів у Голлівуді Next Level of Cosplay.

Ми запустили 5 преролів - кожен зі своїм меседжем - якраз перед виходом нового сезону "Гри престолів"

Основний таргетинг ми зосередили на аудиторії, яка цікавилася серіалом, а також схожими кіноновелами. Оригінальний і хайповий креатив дав змогу швидко виділитися з клаттеру, а точний таргетинг забезпечив до 70% переглядів роликів, що значно оптимізувало СРV і CPT.

Використовувані канали:
- Youtube
- Онлайн-кінотеатр
- Programmatic (video&banner ads)

Результати

 • 7 млн
  переглядів
 • 58%
  CPV
 • 30%
  СРМ
 • 1,19%
  CTR
Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?