Запуск нової лінійки соусів TORCHYN Street Food

Задача

У 2022 році, коли в країні почалась повномасштабна війна, робити рекламну про вечірки, пікніки та фестивалі було недоречно. Споживачі тепер радше збираються вдома невеликими компаніями, щоб спілкуватись та підтримати один одного. Тож перед нами постала задача – розробити позитивну рекламну кампанію для молодої ЦА, що розкривала б весь спектр смаків нових продуктів, і показувала ситуації споживання.

Рішення

Ідея

Чому б не зробити приготування їжі – приводом для зустрічі? Ажде з новими соусами Торчин Street Food друзі зможуть згадати мирні часи, коли вони збиралися гучними компаніями на улюблені стріт фуд фестивалі. І ми запропонували користувачам безліч приводів і рецептів зібратися з друзями на домашній стріт фуд фестиваль.

Механіка

ЕТАП 1: Створення приводів для зустрічей із стравами під новим соусом Торчин Street Food Незалежно від каналу комунікації, новий кисло-солодкий соус Торчин став відповіддю на будь-які виклики. У друзів немає світла? Клич до себе зарадитися та приготуй перекус. Вийшла нова серія треш-шоу? Ну, то хапай соус, збирай друзів і готуй ізі закуски. Ми створили цілий набір інфоприводів і запропонували під них страви під новими соусами Торчин Street Food. Відзняли рецепти, зробили з ними банери, сторізи та бампери, що вели на сайт. Так ми заявили про новий продукт і ситуацію споживання.

ЕТАП 2: Запуск трьох відео та нових рецептів під них
Через відео та контент в соціальних мережах ми показали, як можна готувати і смакувати стріт фуд вдома. Ми пригадали типову ситуацію із старих голлівудських фільмів, у яких звучала фраза на кшталт «гей, напарнику… ходімо, я знаю де кращі тако у місті!». Й герої опинялися у якійсь трушній стріт-фуд закусочній. Проте у наші часи не завжди є можливість насолоджуватися кращим стріт фудом. Ми вивели меседж, що кращий стріт фуд готується вдома із друзями. Потрібен лише відповідний соус Торчин!

Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?