ГЕЙМЕРИ FORTNITE ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ ЗАРАДИ ПОРЯТУНКУ ЖИТТІВ В УКРАЇНІ
Шейн Аліса

Паризький та київський офіси Havas спільно з офіційною фандрейзинговою платформою України UNITED24 створили #TheDonationMap у Fortnite.

Механіка гри дозволяє монетизувати мапу, просто залишаючись онлайн, таким чином збираючи кошти на допомогу Україні. Благодійна мета #TheDonationMap — зібрати кошти для відновлення зруйнованої росіянами Прибузької амбулаторії на Миколаївщині.

HAVAS ТА UNITED24

Fortnite — одна з найпопулярніших онлайн-ігор у світі. Станом на 2024 рік у ній зареєструвалися понад 500 млн гравців, а щомісячна аудиторія становить понад 221 млн гравців. Генерувати нові локації, або мапи, можуть не лише розробники, а й незалежні творці. Кожна така мапа монетизується, коли гравець проводить на ній багато часу, виконуючи завдання чи купуючи скіни.

Мапа Havas та UNITED24 точно відтворює Майдан Незалежності у Києві. Ініціатива #TheDonationMap дозволяє будь-якій людині задонатити свій час, досліджуючи мапу. Гравцеві не потрібно робити нічого, окрім як залишатися онлайн якомога довше. Зібрані кошти Fortnite перерахує через UNITED24 на допомогу медичній галузі України. 

«Ми використовуємо креативні ідеї, щоб нагадати про підтримку України. Інтеграція в популярну гру допоможе відновити амбулаторію в Миколаївській області» ― Ярослава Гресь, координаторка платформи UNITED24

Благодійна ініціатива

Ідея #TheDonationMap належить паризькому офісу агенції Havas Play, а київська агенція Havas Dgtl Kyiv втілила задум у життя ― створила докладну мапу Майдану Незалежності. Долучитись до благодійної ініціативи дуже просто: 

▪ Під’єднайтеся до мапи №1992-2531-2170 у грі Fortnite.

▪ Грайте або просто залишайте свій аватар на мапі якомога довше. Кожна секунда, проведена у грі, збільшує суму пожертв, які допоможуть рятувати життя. Чим більше буде гравців і чим довше вони залишатимуться на мапі, тим швидше будуть зібрані кошти на відновлення амбулаторії. 

▪ Заохочуйте друзів та колег-геймерів долучитись та зробити внесок у життєво важливу справу за допомогою #TheDonationMap.

Фабріс Плазоллес

«Ігрова спільнота — рушій позитивних змін. Під’єднавшись до мапи Fortnite, геймери перетворять цифрову активність на внесок у порятунок життів та відновлення країни.», — Фабріс Плазоллес, креативний директор Havas Play

Денис Логвиненко

«Креатив і нестандартна комунікація можуть змінити благодійність і залучити більше людей. #TheDonationMap демонструє важливість об’єднання для збереження життів та відновлення України», — Ден Логвиненко, керівний партнер Havas Dgtl Kyiv

Схожі статті:
Квітень 26
2024
Чудовий новий світ. Як змінюється онлайн і чому за цим потрібно стежити
Медійні матеріали
Квітень 25
2024
Життя після смерті. Чого досягла death tech індустрія і чому вже не варто дивуватися
Креативні ідеї
Медійні матеріали
Квітень 29
2024
Бути ким завгодно: Як метавсесвіт змінює правила гри для бізнесу
Медійні матеріали
Інтеграція у метавсесвіт
Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?