Челендж Інтуїції для Nescafe 3в1

Однієї секунди достатньо, щоб скласти думку про людину, глянувши на її обличчя. За сім секунд мозок несвідомо приймає 11 рішень щодо незнайомця, базуючись на упередженнях.

Цей інсайт ліг в основу платформи бренду Nescafe 3в1 - #ДайЧасВразити (#ChatBeforeYouJudge).

Цільова аудиторія

Перед нами стояло непросте завдання - донести до представників покоління Зумерів таку правильну, але таку не рекламну думку як "не суди про книжку за обкладинкою". Ще й переконати, що книга може тебе здивувати - тільки дай їй час.

Наша аудиторія (молоді люди 18-24) вже давно не вірить соціальним промо, ігровим акціям зі стандартним набором яблучних призів чи запевненням блогерів. Ключ до успіху в такому випадку (і взагалі в багатьох) - запропонувати те, що робив би представник аудиторії або блогер просто заради фану. Але при цьому донести бажану думку. А ось це вже не дуже просто.

Цілі

Мета кампанії – показати, наскільки кожен з нас схильний до оціночних суджень, які ґрунтуються тільки на стереотипах і нашому минулому досвіді. У житті все набагато складніше і цікавіше: пробуйте нове, спілкуйтеся з людьми і тільки потім складайте свою думку про них.

Нам було важливо зробити таку кампанію, яка б не просто заявила про ці цінності, а справді привернула жвавий інтерес.

Інсайт

Головний інсайт кампанії органічно народився із суті платформи #ДайЧасВразити.

Люди заочно формують свою думку щодо незнайомців і часто впевнені у своїх здогадках. Чому? Тому що інтуїтивно так відчувають. Ми вирішили довести цю ідею до абсурду, показавши через загальновизнаних експертів з оцінних суджень - Фрейда, бабку на лавці та Олексія Дурнєва, що наша думка часто може бути помилковою.

О, ну а ти, звісно - не такий. Ярлики не вішаєш, а твоя інтуїція - майже ідеальна!? Давай перевіримо на Челенджі Інтуїції!

Реалізація

Кампанія проходила в кілька етапів. Спочатку ми запустили тизер, в якому наші експерти зробили висновки про всіх відвідувачів сайту. На цьому етапі ми донесли думку про оціночне судження – яке враження справляєш ти?

Користувачі отримували думку про себе від одного з експертів і шерили результат, поки ще не розуміючи, що до чого. Через тиждень ми запустили пре-роли.

І сам проєкт – перший інтернет-челендж інтуїції. У ньому можна було перевірити рівень своєї інтуїції та поборотися за модний мерч.

Правила Челенджу

Дивишся на фото незнайомця;
Вмикаєш інтуїцію і заповнюєш 5 пунктів його історії: ім'я, вік, професія, хобі та музичні вподобання;
Отримуєш результат.
Звучить просто, а на ділі отримуєш ось такий результат...

Крім цього, на сайті можна було завантажити свій профіль і дізнатися, яке перше враження ти викликаєш у незнайомців. На вказаний email приходила статистика відповідей і вражень про тебе. Для тих, хто дав Джамали і не бачив тизер, була доступна функція дізнатися думку про себе від експерта.

Оскільки суть проєкту була не в призах, ми обмежилися лише двома видами заохочень - рандомний розіграш шкарпеток за шейр результату і рандомний розіграш сумки-бананки за завантаження анкети.

Олексій Дурнєв запостив інформацію про проєкт усіма особистими каналами - пости в Instagram, Facebook, інтеграція в Дурнєв дивиться сторіз. Ну а бабку і Фрейда розібрали на цитати.

Результат

Почнемо з емоцій – чесно кажучи, ми не очікували такого ажіотажу, перша хвиля якого почалася у нас в офісі. Кожен хотів повгадувати інших, а потім і залити свою анкету, щоб дізнатися думку про себе. За відгуками звичайних користувачів (а подекуди й лідерів думок) із соц. мереж Дурнєва та коментарях під відео, усім зайшла фанова та доступна подача Челенджу Інтуїції. Мінімум дій (як для ігрового промо) спровокував максимум результату:

  • 3 957 050
    загальне охоплення
  • 153 498
    користувачів на сайті
  • 54 699
    осіб зіграли в Челлендж Інтуїції
Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?