Новий погляд на молодість для «Карпатська джерельна»

Задача

Мабуть, найскладніше в нашій роботі — це привносити щось нове у відомі бренди, які вже встигли завоювати певну аудиторію та сформувати свій образ. Догодити всім шансів немає, але ми все-таки взяли на себе сміливість по-новому показати молодість для «Карпатська джерельна». Влітку 2019 року бренд-команда прийшла до нас із брифом на вихід бренду на діджитал-майданчики. Була необхідність ґрунтовно переосмислити образ бренду для молодої аудиторії. При цьому важливо було залишитись на території «Молодильної води Карпат» та прозвучати досить провокаційно. Наша аудиторія в діджитал-каналах молодша та активніша, на відміну від тієї, яка споживає переважно ТБ-контент. Вони інакше дивляться на сексуальність та провокацію, і нам було важливо не виглядати сексистами та не грати на території ейджизму. Такі речі одразу підняли б хвилю негативу, чого нам точно не хотілося.

Рішення

Ідея

Під час роботи над новим образом бренду ми вирішили звернутися до головної цінності молодості, вірніше до її головного показника — шкіри та її стану. Виникла ідея візуалізувати емоційний світ, у якому молодильний ефект води «Карпатська джерельна» захопив усіх довкола. Люди стали буквально одержимі ніжною шкірою. Вони хочуть розглядати її, торкатися та відчувати її текстуру. Ну і звичайно, ми хотіли, щоб у нашої ЦА від цих емоцій злегка пересохло в роті. А ми вже протягом ролика акуратно натякнули на продукт, який допоможе впоратися зі спрагою — водою «Карпатська джерельна».

Реалізація

А далі була проведена велика робота над стилістикою ролика. Ми довго шукали рішення та зупинилися на натуральності. Цей візуальний стиль тоді часто використовували фешн-сторінки в Instagram: мінімум макіяжу, природні тони, трохи шуму в картинці. Тому для зйомок ми не шукали акторів, а провели кастинг серед топ-5 модельних агенцій України. У ролику немає діалогів, вся драматургія будується на сильній хореографії. Саме вона покликана збуджувати емоції, рівнозначні польоту у відкритий космос.

Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?