Performance Spaces for the 21st Century

Завдання

Із Performance Spaces for the 21st Century (SP21) ми почали працювати, коли вони були на етапі свого цифрового перевтілення. SP21 — некомерційна організація з Нью-Йорка, яка працює зі сценічним мистецтвом. Вона пропонує програми від видатних та аматорських діячів у музиці, танцю, театру, сучасного виконавського, візуального та мультимедійного мистецтв. І щоб взаємодія з митцями була комфортною, зручною та сучасною, SP21 потребувала як зовнішнього, так і внутрішнього капітального ремонту існуючого веб-сайту.

Організація озвучила свої цілі, які має виконувати новий сайт: по перше, гучно заявляти про бренд SP21; по-друге, залучати нову аудиторію та втримувати вже існуючу; по-третє, збільшити продажі квитків на заходи. Клієнт хотів зробити функціональний, сучасний, витончений, естетично збалансований дизайн сайту, який відображав би інноваційний та авангардний характер самого бренду. Нашим завданням було відчути естетику та натуру бренду, щоб замінити застарілий сайт на більш сучасний і технологічний.

Рішення

Спершу ми розібралися із User Flow та мапою сайту, структурувавши всі сторінки платформи логічно та зручно для майбутніх користувачів. Ми розширили функціонал сайту, додавши можливість редагувати всі сторінки і блоки, створювати сторінки за підготовленим шаблоном, планувати події по різним фільтрам, додали календар і архів проектів.

Далі ми перевтілили схематичну мапу в прототип сайту, базуючись на естетиці мудборду. Для нас було важливо, щоб сайт передавав філософію самого клієнта: креативність, сучасність, простоту та легкість. Цей настрій та підхід ми спробували досягти за допомогою лаконічних шрифтів, простих форм, світлих кольорів з акцентами на окремих блоках та елементах.

Не менш важливою була і функціональна сторона сайту. Дизайн мав бути зручним для користувача, швидко спрямовувати його до календаря подій на домашній сторінці, не відволікаючи увагу на деталі та дизайнерські прийоми. Клієнт висловив побажання щодо мінімалістичності дизайну, який забезпечував би простір для зображень та відео подій SP21. Все це ми загорнули у зручний та легкий в навігації сайт, який буде виконували основні цілі та запити клієнта.

Візуалізація
Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?