brabrabra – кампанія вдячності жіночому тілу

Задача

Якось з брендом brabrabra ми вже довели у національному промо, що білизна може бути і зручною і красивою. Ми запросили реперку Alyona Alyona й “зачитали” про нелегку долю жіночих грудей. Нам вдалося закохати в бренд нову, молоду аудиторію жінок 18-35 років. Далі перед нами постало завдання масштабувати успіх серед усіх вікових груп і, залучити до юної аудиторії ще й жінок 25—45.
Позиція бренду залишалася незмінною: жіноча білизна має бути не просто красивою та звабливою, вона має бути зручною. Жінки чомусь терплять, коли бретелі впиваються їм у шкіру, коли шви залишають сліди, коли тканина натирає або спричиняє подразнення, коли бюстгальтер не підтримує груди як слід і страждає спина… Така терплячість до дискомфорту свідчить, що жінки, на жаль, недостатньо люблять себе й своє тіло, а тому часто вибирають не ту білизну.

Рішення

Ідея

Полюбити своє тіло й почати піклуватися про нього стало місією бренду brabrabra для цієї кампанії. Щоб допомогти жінкам полюбити своє тіло, ми звернулися до психології й дізналися, що перший крок — це вдячність. Тож ми вирішили, що brabrabra має стати першим брендо який навчить жінок любити своє тіло і дякувати йому за витривалість і розуміння. І білизна brabrabra це один з кращих варіантів подяки.

Щоб комунікація виглядала щиро, ми запросили ютуб зірку Машу Єфросиніну, відому своїми складними стосунками з тілом, стати амбасадором кампанії. Колись вона була, як сама каже, «пухкою булочкою» і багато років аудиторія спостерігала, як Маша худнула й боролася зі своїми комплексами. Але навіть коли зірка створила собі модельні параметри, вона однаково не навчилася любити своє тіло та, як сама зізналася, часто ховала його закритим одягом і страждала від незручної білизни. Зрозумівши, наскільки близька їй філософія brabrabra, Маша наважилася подякувати своєму тілу та вперше в житті знятися в білизні, щоб надихнути й інших жінок любити своє тіло.

Механіка

1-Й ЕТАП КАМПАНІЇ: ЗГАДАЙ УСЕ Й СКАЖИ ТІЛУ «ДЯКУЮ».Основою кампанії став ролик-сповідь зірки, у якому вона розповіла про свій шлях від ненависті до тіла нарешті дійшла до любові. Насправді ця історія не лише про Машу, адже подібне переживають майже всі жінки. Тому відео нікого не залишило байдужим: «До сліз» і «До мурах по шкірі» — найчастіші коментарі до ролика. А завдяки вдалому збігу ідеї бренду й історії Маші комунікація лише посилилася: привернула і шанувальників, і противників зірки.

2-Й ЕТАП КАМПАНІЇ: ВІДДЯЧ ТІЛУ КОМФОРТНОЮ БІЛИЗНОЮ BRABRABRA.
Загальний хронометраж ролика-сповіді був 54 секунди, тому до кінця його додивилася лише залучена аудиторія. Далі ми взаємодіяли лише з тими користувачами, які або перейшли на сайт, або додивилися ролик не менш ніж на 80%. Ми показували їм продуктові інформери й два ролики-афірмації, у яких Маша дякувала своєму тілу, вибираючи комфортну білизну з нової колекції brabrabra. Усі ці матеріали вели користувача на сайт brabrabra.ua, де можна було замовити комплект з нової колекції.

Результати

Кампанія настільки відгукнулася користувачам, що її показники перевершили всі наші очікування в півтора-два рази. Далеко не останню роль зіграла популярність Маші — завдяки зірці і її особистій історії ми отримали публікації у всіх топових новинних та лайфстайлових виданнях, а також Диджитал ТВ. І головне: ми показали жінкам як почати любити свою тіло. З маленьких кроків і білизни brabrabra.

  • на 30%
    більше нових покупців прийшло в магазини та на сайт
  • на 100%
    зросли брендові запити
  • 2 місце
    за популярністю серед українських брендів білизни
Напишіть нам
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?
З будь-якими запитаннями пишіть на sayhi@havaswwdigital.com.ua
Що саме на нас чекає?
Коли починаємо?